Letni trening Skali Współpracy

Na to wydarzenie zapraszamy osoby, które są zainteresowane stosowaniem Skali Współpracy w organizacjach. 

Jeśli jesteś osobą w roli liderskiej, menagerskiej, wspierasz innych w rozwoju organizacyjnym i chcesz do tego wykorzystać Skalę Współpracy – to spotkanie jest dla Ciebie!

Co, gdzie, kiedy

 • Trening odbywa się w Warszawie, w 9.08 (piątek). Zaczynamy o godz. 9:00 kończymy o 16:00 
 • Do udziału w szkole zapraszamy osoby pełnoletnie zainteresowane stosowaniem Skali Współpracy w organizacjach, zespołach zadaniowych.
 • Udział w wydarzeniu jest płatny.
 • Uczestnicy treningu otrzymają 10% zniżki na szkolenie certyfikacyjne LUB zwolnienie z pierwszego dnia certyfikacji.

Spotykamy się aby poznać się, rozwijać i inspirować w gronie osób zainteresowanych budowaniem kultury współpracy w organizacjach poprzez poznanie i stosowanie modelu Skala Współpracy. 

Spotkanie w formie stacjonarnej pozwoli nam na stworzenie grupy, poznanie ciekawych form możliwych do wykorzystania w pracy z osobami z organizacji.  

Spotykamy się w nieprzypadkowym miejscu na Osiedlu Jazdów jako przykładzie realnego działania i zarządzania “przez współpracę”.

Spotkanie będzie poprowadzone w duchu experiential education .Oznacza to naukę przed doświadczenie i refleksję. W programie treningu znajdzie się komponent teoretyczny, rozgrywanie gry, podpowiedzi jak stosować grę i sam model w organizacjach. Zaproszamy Was też na Osiedle Jazdów – społeczno-urbanistyczny fenomen w centrum Warszawy, gdzie będzie okazja w praktyce przyjrzeć się jak koncepcja współpracy przekłada się na realne działanie organizacji i federacji. Zaplanowaliśmy aktywności w plenerze i w sali. Szczegóły programu doprecyzujemy po poznaniu oczekiwań uczestników (prosimy – napiszcie je w zgłoszeniach).

dr Aga Leśny –pedagożka, kulturoznawczyni, doktor nauk społecznych (dyscyplina: pedagogika).  Trenerka i instruktorka pracująca w nurcie outdoor education (w tym trenerka niskich parków linowych).  Popularyzatorka idei i metod experiential education w Polsce, założycielka Pracowni Nauki i Przygody. Polska przedstawicielka i certyfikowana trenerka Skali Współpracy. Współtwórczyni gry “Poławiacze Pereł” oraz innych gier szkoleniowych i symulacyjnych. 

Dominika Pruszczak – psycholożka, trenerka umiejętności psychospołecznych, certyfikowana coach. Pracuje z zespołami nad ich współpracą oraz stylem komunikacji. Specjalizuje się w zakresie asertywności, wyznaczania i realizacji celów. Pracuje z klientami indywidualnymi nad przekuwaniem marzeń w cele i działania. Wierzy w moc i sprawczość jednostki oraz siłę i potencjał grupy. Certyfikowana trenerka Skali Współpracy

+ asystentka/asystent w trakcie szkolenia trenerskiego.

Dominika i Aga prowadziły razem 3dniową Letnią Szkołę Skali Współpracy w 2023 i przygotowują się do prowadzenia szkolenia certyfikacyjnego jesienią ’24.

Osobom uczestniczącym zapewnimy zdrowe przegryzki, kawę, herbatę, lemoniadę. Zapewnimy obiad wegański.
 • Wygodne ubranie, np. sportowe, turystyczne, możliwe do pobrudzenia 🙂 Ubranie powinno umożliwiać przebywanie na powietrzu niezależnie od warunków atmosferycznych czy siedzenie na trawie. 
 • ulubiony zestaw do notowania
 • ochronę przeciwsłoneczną (coś na głowę)
 • bidon/butelkę na wodę
 • ochronę przeciwko komarom i kleszczom

Udział w letnim treningu kosztuje:

 • 650 PLN dla przedstawicieli organizacji pozarządowych i podmiotów niekomercyjnych
 • 750 PLN dla pozostałych

W cenie zawiera się wyżywienie uczestników oraz materiały warsztatowe.

Część przychodu z treningu przekazana będzie na wsparcie organizacji pozarządowej działającej na Jazdowie.

Uczestnicy treningu otrzymają 10% zniżki za szkolenie certyfikacyjne LUB zwolnienie z pierwszego dnia cerytyfikacji.

Wystawiamy faktury (zw. z VAT).

Trening odbędzie się w „Domku Przygody” na warszawskim Jazdowie. Drewniany domek, wyremontowany społecznie przez wolontariuszy, posiada niezwykły klimat.

Nie znajdziecie tu warunków typowych dla nowoczesnych sal szkoleniowych. Zamiast tego, wkroczycie do drewnianego wnętrza ukrytego w centrum Warszawy, w którym czuć klimat grona entuzjastów tworzących unikatowe, przyjazne i domowe miejsce rozwoju dla dzieci oraz dorosłych. 

Trening odbędzie się pod warunkiem zgłoszenia m.in. 6 osób. Maksymalna liczba osób to 12 – pracujemy kameralnie!

Zgłoszenia do 27.07 włącznie

Udostępnij

Powiązane wpisy